Kontakt z naszym Hospicjum

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które potrzebują pomocy, oraz tych, którzy chcieliby ofiarować cząstkę siebie innym poprzez zaangażowanie się w wolontariat.

Nasze biuro znajduje się przy
ul. Starościńskiej 4A w Chełmie.
Zobacz na mapie

Czynne jest codziennie w dni robocze
od godz. 10.00 do 14.00, natomiast
w poniedziałki jest otwarte do godz. 16.00

Ze Stowarzyszeniem można się również kontaktować w tych godzinach
telefonicznie pod numerem telefonu:
(82) 564 50 11

Nasz adres mailowy:
hospicjumdomowe.chelm@gmail.com

Wspierają nas

 

W styczniu przedstawiciele naszego hospicjum uczestniczyli w wigilii dla Hospicjantów Polskich przynależących do różnie zorganizowanych wspólnot hospicyjnych, skupionych w Forum Hospicjów Polskich z siedzibą władz w Krakowie.

Uroczyste spotkanie wigilijne miało miejsce w Ośrodku Wychowawczym przy ul. Kolejowej w Radomiu. Wzięli w nim udział: Prezes Forum Hospicjów Polskich i jednocześnie prezes Hospicjum Krakowskiego dr Jolanta Stokłosa wraz z kapelanem ks. Andrzejem Dziedziulem MIC oraz hospicjanci przybyli z wielu hospicjów m.in. z Warszawy, Krakowa, Tarnowa, Lublina i Radomia. W tej grupie znaleźli się także przedstawiciele naszego hospicjum. Wśród nich prezes Tadeusz Boniecki oraz inni członkowie stowarzyszenia.

Uczestnicy wspólnie modlili się podczas mszy świętej, podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. Były kolędy i tradycyjne wigilijne potrawy.

Niezmiernie cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tym spotkaniu. Nasze stowarzyszenie dopiero od niedawna należy do Forum Hospicjów Polskich. Dlatego dla nas była to pierwsza okazja, aby spotkać się z hospicjantami z całego kraju. Mieliśmy możliwość do wzajemnego poznania i wymiany doświadczeń. Mamy nadzieję, że będzie to początek długiej i owocnej współpracy.