Kontakt ze Stowarzyszeniem

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które potrzebują pomocy, oraz tych, którzy chcieliby ofiarować cząstkę siebie innym poprzez zaangażowanie się w wolontariat.

Nasze biuro znajduje się przy
ul. Starościńskiej 4A w Chełmie.
Zobacz na mapie

Czynne jest codziennie w dni robocze
od godz. 10.00 do 14.00, natomiast
w poniedziałki jest otwarte do godz. 16.00

Ze Stowarzyszeniem można się również kontaktować w tych godzinach
telefonicznie pod numerem telefonu:
(82) 564 50 11

Nasz adres mailowy:
hospicjumdomowe.chelm@gmail.com

Wspierają nas

 

We wtorek, 5 marca Stowarzyszenie Hospicjum Domowe im. ks. kan. Kazimierza Malinowskiego w Chełmie organizuje doroczną zbiórkę uliczną.

Datki do puszek z logo hospicjum będą zbierać nasi wolontariusze, wśród nich uczniowie i harcerze. Każdy z nich będzie miał identyfikator. Wolontariuszy będzie można spotkać głównie w centrum miasta, w godz. 14-16.

Pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na cele statutowe stowarzyszenia. Będziemy wdzięczni za każdy, nawet najmniejszy datek.

Przypomnijmy: Stowarzyszenie Hospicjum Domowe pomaga chorym znajdującym się w terminalnej fazie choroby – głównie nowotworowej – oraz ich rodzinom. Nasi wolontariusze służą pomocą chorym w ich domach.
Stowarzyszenie prowadzi też grupę wsparcia dla osób w żałobie oraz bezpłatną wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego.

Nasze Hospicjum jest Organizacją Pożytku Publicznego. Zachęcamy gorąco do przekazywania nam 1 % podatku. Informujemy także, że w każdy poniedziałek w siedzibie biura stowarzyszenia (ul. Lwowska 12/4, I piętro, wejście od pl. Kupieckiego), w godz. 14-16 na podatników czeka biegła księgowa Maria Koguciuk. Wszystkim zainteresowanym wypełnia ona deklaracje podatkowe w zamian za przekazanie 1 % podatku właśnie hospicjum.