Kontakt z naszym Hospicjum

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które potrzebują pomocy, oraz tych, którzy chcieliby ofiarować cząstkę siebie innym poprzez zaangażowanie się w wolontariat.

Nasze biuro znajduje się przy
ul. Starościńskiej 4A w Chełmie.
Zobacz na mapie

Czynne jest codziennie w dni robocze
od godz. 10.00 do 14.00, natomiast
w poniedziałki jest otwarte do godz. 16.00

Ze Stowarzyszeniem można się również kontaktować w tych godzinach
telefonicznie pod numerem telefonu:
(82) 564 50 11

Nasz adres mailowy:
hospicjumdomowe.chelm@gmail.com

Wspierają nas

 

Marysia Koguciuk jest naszą wolontariuszką od 5 lat, czyli od czasu powstania Hospicjum. Codziennie wykonuje najtrudniejsze, niewidoczne aczkolwiek najbardziej potrzebne obowiązki w naszym Stowarzyszeniu. Zajmuje się bowiem księgowością i wszelkimi płatnościami. Ogromne wieloletnie doświadczenie zdobyte przez Marysię w pracy zawodowej, pozwala jej obecnie z niezwykłą sumiennością, profesjonalizmem i poświęceniem, zajmować się sprawami finansowymi Hospicjum. Taka księgowa to prawdziwy skarb dla nas wszystkich.

Nie mogło więc nikogo z Hospicyjnej rodziny zabraknąć na uroczystości 50–lecia zawarcia związku małżeńskiego jaki wspólnie obchodzili Maria i Franciszek Koguciukowie. Msza św. odprawiona z tej okazji w kościele p.w. Rozesłania Św. Apostołów w Chełmie, zgromadziła rodzinę, przyjaciół, sąsiadów oraz członków naszego Stowarzyszenia. Dostojni Jubilaci cieszyli się ze składanych życzeń oraz otrzymanych prezentów. My również przyłączamy się tego łańcuszka serdeczności.

Z bukietem róż Drodzy Jubilaci, ofiarujemy Wam naszą miłość i wdzięczność.
Niech Matka Boża Chełmska nieustannie okrywa Was płaszczem swojej troskliwej miłości,
jak nowożeńców w Kanie Galilejskiej. Niech oręduje u Serca Syna wypraszając Jego obfite błogosławieństwo.
Bądźcie w dobrym zdrowiu, w pokoju i miłości.
Wspólnie w radości i nadziei przeżywajcie szczęśliwą jesień życia świętując kolejne jubileusze.
Składając Wam najlepsze życzenia na dalsze lata małżeństwa, dedykujemy słowa Karola Wojtyły z poematu
pt. „Przed sklepem jubilera”

„Ciężar tych złotych obrączek
– to nie ciężar metalu,
ale ciężar właściwy człowieka,
każdego z was osobno
i razem obojga”.

Niech Bóg będzie z Wami tak jak dotąd.