Kontakt ze Stowarzyszeniem

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które potrzebują pomocy, oraz tych, którzy chcieliby ofiarować cząstkę siebie innym poprzez zaangażowanie się w wolontariat.

Nasze biuro znajduje się przy
ul. Starościńskiej 4A w Chełmie.
Zobacz na mapie

Czynne jest codziennie w dni robocze
od godz. 10.00 do 14.00, natomiast
w poniedziałki jest otwarte do godz. 16.00

Ze Stowarzyszeniem można się również kontaktować w tych godzinach
telefonicznie pod numerem telefonu:
(82) 564 50 11

Nasz adres mailowy:
hospicjumdomowe.chelm@gmail.com

Wspierają nas

 

Anna i Maciej Charuk to kolejna para, która w ostatnim czasie związała się sakramentalnym węzłem małżeńskim, powtarzając dwukrotnie swoje „TAK” dla miłości. Msza św. ślubna została odprawiona w kościele parafialnym p.w. Miłosierdzia Bożego w Chełmie. Nowożeńców błogosławił proboszcz parafii ks. kan. Krzysztof Krakowiak. Stając na ślubnym kobiercu, ciesząc się własną miłością i obecnością zaproszonych gości, młodzi nowożeńcy Anna I Maciej swojej radości nie ograniczyli jedynie do grona najbliższych, ale włączyli w nią również podopiecznych naszego Hospicjum Domowego im. ks. kan. Kazimierza Malinowskiego.

Para zdecydowała się na piękny gest wobec naszego hospicjum. Zamiast kwiatów dla siebie, Państwo Młodzi poprosili gości o wsparcie finansowe dla chorych znajdujących się pod naszą opieką. Poprzez taki gest wypływający bezpośrednio z serca, Nowożeńcy pokazali że budując nowe życie na miłości, chcą również być blisko osób potrzebujących. W trakcie ślubnej mszy św. zebrano 1221 zł.

Decyzją Zarządu naszego Stowarzyszenia państwo Anna i Maciej Charuk otrzymali zaszczytny tytuł „Przyjaciela Hospicjum”.

Zachęcamy osoby planujące zawarcie sakramentu małżeńskiego do wspierania naszego Hospicjum.