Kontakt ze Stowarzyszeniem

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które potrzebują pomocy, oraz tych, którzy chcieliby ofiarować cząstkę siebie innym poprzez zaangażowanie się w wolontariat.

Nasze biuro znajduje się przy
ul. Starościńskiej 4A w Chełmie.
Zobacz na mapie

Czynne jest codziennie w dni robocze
od godz. 10.00 do 14.00, natomiast
w poniedziałki jest otwarte do godz. 16.00

Ze Stowarzyszeniem można się również kontaktować w tych godzinach
telefonicznie pod numerem telefonu:
(82) 564 50 11

Nasz adres mailowy:
hospicjumdomowe.chelm@gmail.com

Wspierają nas

 

Kolejny Chełmski Maraton Zumba Fitness przeszedł do historii! Impreza odbyła się w sobotę, 11 lipca 2015 roku w Parku Miejskim przy Hotelu Kamena i została zorganizowana przez Klub Joy Fitness. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli i wsparli organizację tego wydarzenia. Wielkie podziękowania składamy Chełmskiemu Domowi Kultury i Miejskiemu Ośrodku Sportu i Rekreacji w Chełmie, współorganizatorom maratonu za wsparcie techniczno-logistyczne, pomoc i życzliwość. Podziękowania składamy także dla Urzędu Miasta Chełm – przypominamy, że maraton odbył się w ramach cyklu „Kulturalne lato w mieście”.

Wydarzenie wsparli również Hit Komis i Wypożyczalnia Samochodów, a za atrakcje dla dzieci zadbał Świat Rozrywki. Wielkie brawa dla wszystkich, którzy z nami wspólnie ćwiczyli w tym dniu. Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne imprezy organizowane przez Klub Joy Fitness.

fot. Brothers Photographers

fot. Kinga Krawczyk