Kontakt ze Stowarzyszeniem

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które potrzebują pomocy, oraz tych, którzy chcieliby ofiarować cząstkę siebie innym poprzez zaangażowanie się w wolontariat.

Nasze biuro znajduje się przy
ul. Starościńskiej 4A w Chełmie.
Zobacz na mapie

Czynne jest codziennie w dni robocze
od godz. 10.00 do 14.00, natomiast
w poniedziałki jest otwarte do godz. 16.00

Ze Stowarzyszeniem można się również kontaktować w tych godzinach
telefonicznie pod numerem telefonu:
(82) 564 50 11

Nasz adres mailowy:
hospicjumdomowe.chelm@gmail.com

Wspierają nas

 

26 czerwca 2016 roku odbył się w Pawłowie Charytatywny Piknik Rodzinny, z którego całkowity dochód w kwocie 3384,77 zł został przeznaczony na leczenie chorej na guza mózgu 3-letniej Nadii KARPIUK z Rejowca Fabrycznego. Dzięki zabiegom organizatorów w programie pikniku znalazło się wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, m.in.: konkursy, pokazy wyposażenia straży granicznej z NOSG z Chełma, pokazy i konkursy OSP Kanie, pokazy MMA, samoobrony i sztuk walki, modeli zdalnie sterowanych z MDK w Chełmie, loteria fantowa, malowanie twarzy, gry i zabawy oraz kiermasz ciast.

W czasie pikniku na stadionie sportowym w Pawłowie odbył się mecz charytatywny pomiędzy drużynami GKS „Start-Regent” Pawłów i drużyną Old Boys „Start Pawłów”. Zwyciężyli weterani piłkarscy 4:3. Bramki dla „Start-Regent” zdobyli: Marcin Kiejda, Piotr Żuk i Tomasz Ozon, zaś strzelcami bramek dla Old Boys „Start” Pawłów byli: Daniel Barabasz, Damian Kozioł, Adam Mazurek i Paweł Tracichleb. Także piłkarze wsparli symboliczną złotówką gromadzone środki na leczenie chorego dziecka.

Pomysłodawcą pikniku był Andrzej Kosz, Kierownik Gminnego Ośrodka Kultury im. Ryszarda Kapuścińskiego w Pawłowie a organizatorami oprócz GOK w Pawłowie także Stowarzyszenie Aktywnych Gospodyń w Lisznie oraz Stowarzyszenie Hospicjum Domowe im. ks. kan. Kazimierza Malinowskiego w Chełmie. Do akcji dołączyli się również: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego z Siennicy Różanej, Straż Graniczna NOSG z Chełma, młodzież ze szkoły w Świerżach, Młodzieżowy Dom Kultury z Chełma i Ochotnicza Straż Pożarna w Kanie. Podobne imprezy na rzecz chorej dziewczynki odbyły się wcześniej w Rejowcu Fabrycznym, zaś w sierpniu odbędzie się podobny festyn w Lisznie.

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy wzięli udział w tej szlachetnej akcji.

 

W rozegranym w niedzielę 26 czerwca 2016r. meczu charytatywnym GKS „Start-Regent” Pawłów uległ drużynie Old Boys „Start” Pawłów 3:4.

Bramki dla „Start-Regent” zdobyli:
– Kiejda Marcin w 11 minucie
– Żuk Piotr w 25 minucie
– Ozon Tomasz w 45 minucie

Natomiast dla ekipy Old Boys „Start” Pawłów do bramki trafiali:
– Barabasz Daniel w 18 minucie
– Kozioł Damian w 20 minucie
– Mazurek Adam w 34 minucie
– Tracichleb Paweł w 58 minucie

Drużyny zagrały w następujących składach:

GKS „Start-Regent”: Klin Bartosz – Ozon Tomasz, Maliński Mateusz, Dudek Mateusz, Gryć Rafał, Żuk Piotr, Chybiak Jakub, Bodak Adrian, Krzysiak Paweł, Kiejda Marcin, Głowacki Andrzej, Miazga Michał.

Old Boys „Start”: Bobrowski Piotr – Żukowski Artur, Umieniuk Krzysztof, Kozioł Andrzej, Kozioł Damian, Celegrat A, Tracichleb Paweł, Kułaga Igor, Barabasz Daniel, Góra Kamil, Brzezicki Kamil, Mazurek Adam, Borysiuk Piotr.

Zebrane w trakcie meczu środki pieniężne zostały przekazane na leczenie Nadii Karpiuk.