Kontakt ze Stowarzyszeniem

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które potrzebują pomocy, oraz tych, którzy chcieliby ofiarować cząstkę siebie innym poprzez zaangażowanie się w wolontariat.

Nasze biuro znajduje się przy
ul. Starościńskiej 4A w Chełmie.
Zobacz na mapie

Czynne jest codziennie w dni robocze
od godz. 10.00 do 14.00, natomiast
w poniedziałki jest otwarte do godz. 16.00

Ze Stowarzyszeniem można się również kontaktować w tych godzinach
telefonicznie pod numerem telefonu:
(82) 564 50 11

Nasz adres mailowy:
hospicjumdomowe.chelm@gmail.com

Wspierają nas

 

W czwartek, 9 listopada 2017 roku w Chełmskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Pauliny Orsetti odbyły się Warsztaty Aktywności Obywatelskiej pt. „Aktywność – To pomysł na siebie”.

W warsztatach wzięły udział różne placówki m.in. Warsztaty Terapii Zajęciowej, Dom Dziennego Pobytu, Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich im. Kazimierza Andrzeja Jaworskiego oraz Centrum Integracji Społecznej. Warsztaty miały na celu przedstawienie aktywności różnych grup w różnym wieku oraz możliwości nawiązania współpracy ze Stowarzyszeniem Hospicjum Domowego.

Warsztaty odbyły się w ramach zadania „Młodość w starości”, które jest współfinansowane ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Organizatorem przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Hospicjum Domowe im. ks. kan. Kazimierza Malinowskiego w Chełmie.