Kontakt ze Stowarzyszeniem

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które potrzebują pomocy, oraz tych, którzy chcieliby ofiarować cząstkę siebie innym poprzez zaangażowanie się w wolontariat.

Nasze biuro znajduje się przy
ul. Starościńskiej 4A w Chełmie.
Zobacz na mapie

Czynne jest codziennie w dni robocze
od godz. 10.00 do 14.00, natomiast
w poniedziałki jest otwarte do godz. 16.00

Ze Stowarzyszeniem można się również kontaktować w tych godzinach
telefonicznie pod numerem telefonu:
(82) 564 50 11

Nasz adres mailowy:
hospicjumdomowe.chelm@gmail.com

Wspierają nas

 

W tym roku po raz piąty odbędzie się Chełmski Jarmark Świąteczny pod hasłem „Dziś w Niedźwiedzim Grodzie Wesoła Nowina”. Przez dwa dni (21 i 22 grudnia) na placu dr Edwarda Łuczkowskiego w godzinach od 10:00 do 18:00 rozstawione będą namioty, w których swoją ofertę zaprezentują producenci i handlowcy.

Ze względu na świąteczny charakter jarmarku organizatorzy preferują produkty spożywcze, choinki i inne przedmioty nawiązujące do zbliżających się świąt. W sumie na placu Łuczkowskiego znajdzie się miejsce na około 40 namiotów dla wystawców i kilka wydzielonych obszarów dla sprzedawców choinek. Oprawą artystyczną zajmą się Młodzieżowy Dom Kultury i Młodzieżowa Rada Miasta.

Wzorem lat ubiegłych nasze Stowarzyszenie przygotowało pod koniec roku kalendarzowego swoje wydawnictwo. Tak jak miało to miejsce w poprzednich latach będzie to kalendarz ścienny na najbliższy rok. Kalendarz będzie można nabyć m.in. podczas świątecznego jarmarku, a także w parafiach oraz w biurze hospicjum przy ul. Lwowskiej 12/4. Dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na działalność statutową stowarzyszenia.