Kontakt ze Stowarzyszeniem

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które potrzebują pomocy, oraz tych, którzy chcieliby ofiarować cząstkę siebie innym poprzez zaangażowanie się w wolontariat.

Nasze biuro znajduje się przy
ul. Starościńskiej 4A w Chełmie.
Zobacz na mapie

Czynne jest codziennie w dni robocze
od godz. 10.00 do 14.00, natomiast
w poniedziałki jest otwarte do godz. 16.00

Ze Stowarzyszeniem można się również kontaktować w tych godzinach
telefonicznie pod numerem telefonu:
(82) 564 50 11

Nasz adres mailowy:
hospicjumdomowe.chelm@gmail.com

Wspierają nas

 

Pomagać jest naprawdę łatwo. Wystarczy, że podczas każdych zakupów w drogerii Rossmann użyją Państwo Wirtualnej Karty Klubu Rossmann. Każda taka transakcja to wsparcie lokalnych organizacji pomagających dzieciom, samotnym matkom, seniorom, zwierzętom.

Już teraz mogą Państwo zagłosować na fundację lub stowarzyszenie, które chcielibyście wspierać. Aby oddać głos trzeba być zalogowanym członkiem Klubu Rossmann. Każdy Klubowicz może oddać jeden głos. Głosowanie trwa do 4 marca.

Celem Rossmannu jest przekazanie wybranym przez Państwa organizacjom produktów o wartości 5 mln zł. O tym, jakie to będą produkty zdecydują same organizacje. W ten sposób najlepiej zostaną zrealizowane ich potrzeby.

Pomagamy dzięki Wam


Mamy do Was ogromną prośbę – pomóżcie nam zakwalifikować się do kolejnego etapu akcji Rossmanna „Pomagamy, jak umiemy”! Wystarczy zostać członkiem Klubu Rossmanna (czyli mieć aplikację „Rossmann PL”), wejść na stronę: www.rossmann.pl/pomagamy, zalogować się, wybrać konkretną drogerię Rossmanna i zagłosować na nasze Stowarzyszenie. Każdy może oddać tylko jeden głos w jednej drogerii.

Głosowanie trwa tylko do 4 marca, także nie mamy za dużo czasu! Sami zagłosujcie i poproście także swoich bliskich i znajomych. Bardzo prosimy o pełną mobilizację!