Kontakt ze Stowarzyszeniem

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które potrzebują pomocy, oraz tych, którzy chcieliby ofiarować cząstkę siebie innym poprzez zaangażowanie się w wolontariat.

Nasze biuro znajduje się przy
ul. Starościńskiej 4A w Chełmie.
Zobacz na mapie

Czynne jest codziennie w dni robocze
od godz. 10.00 do 14.00, natomiast
w poniedziałki jest otwarte do godz. 16.00

Ze Stowarzyszeniem można się również kontaktować w tych godzinach
telefonicznie pod numerem telefonu:
(82) 564 50 11

Nasz adres mailowy:
hospicjumdomowe.chelm@gmail.com

Wspierają nas

 

Pod hasłem „Pomocne dłonie” zorganizowano koncert charytatywny na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Hospicjum Domowe im. ks. kan. Kazimierza Malinowskiego w Chełmie oraz Adriana Korpysza.

Na scenie Chełmskiego Domu Kultury obok utalentowanych wokalnie i tanecznie uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie oraz absolwentów tej szkoły wystąpili: Marlena Stangryciuk-Zając (Mika), Monika Pyclik, Karolina Morawska, Jarek Buczek, Mariusz Matera, Ireneusz Rolewicz, Tadeusz Kornyluk, a także grupy taneczne Młodzieżowego Domu Kultury i Estrady Dziecięcej w Chełmie.

Biletem wstępu były cegiełki. Pieniądze do puszek zbierano przed koncertem. Dodatkowo odbył się kiermasz pysznych ciast oraz loteria fantowa. Był to już czwarty koncert z tego cyklu. Inicjatorką koncertu była Kinga Krawczyk, nauczyciel wychowania fizycznego w II LO w Chełmie i jednocześnie honorowy członek hospicjum.

Zebrane pieniądze przeznaczone są na rehabilitację i leczenie Adriana Korpysza, absolwenta II LO, który uległ bardzo poważnemu wypadkowi oraz na opiekę medyczną nad chorymi i zakup sprzętu rehabilitacyjnego do funkcjonującej przy hospicjum bezpłatnej wypożyczalni.

Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objęła Agata Fisz, prezydent Chełma, a patronat medialny redakcja Super Tygodnia Chełmskiego oraz Radio Bon Ton.

Super Tydzień Chełmski