Kontakt ze Stowarzyszeniem

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które potrzebują pomocy, oraz tych, którzy chcieliby ofiarować cząstkę siebie innym poprzez zaangażowanie się w wolontariat.

Nasze biuro znajduje się przy
ul. Starościńskiej 4A w Chełmie.
Zobacz na mapie

Czynne jest codziennie w dni robocze
od godz. 10.00 do 14.00, natomiast
w poniedziałki jest otwarte do godz. 16.00

Ze Stowarzyszeniem można się również kontaktować w tych godzinach
telefonicznie pod numerem telefonu:
(82) 564 50 11

Nasz adres mailowy:
hospicjumdomowe.chelm@gmail.com

Wspierają nas

 

Aktualizacja (piątek, 21.12.2018)

Jarmark Bożonarodzeniowy tylko w sobotę
„W związku z tragedią w kopalni w Karwinie i ogłoszonym z tego powodu dniem żałoby narodowej w niedzielę (23.12)
nie odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy na Placu dr Edwarda Łuczkowskiego” – poinformował Urząd Miasta Chełm.
Sobotnie wydarzenia związane z jarmarkiem pozostają bez zmian.

Wydarzenie na facebooku

W tym roku Miasto Chełm ponownie organizuje jarmark świąteczny pod nazwą „Dziś w Niedźwiedzim Grodzie Wesoła Nowina”. W najbliższą sobotę (22 grudnia) na placu dr Edwarda Łuczkowskiego w godzinach od 10:00 do 18:00 rozstawione będą stoiska, w których swoją ofertę zaprezentują producenci i handlowcy.

Ze względu na świąteczny charakter jarmarku organizatorzy preferują produkty spożywcze, choinki, zabawki, bombki, stroiki i inne przedmioty nawiązujące do zbliżających się świąt. W sumie na placu Łuczkowskiego znajdzie się miejsce na około 20 stoisk dla wystawców i wydzielone miejsca dla sprzedawców choinek. Oprawą artystyczną zajmie się Młodzieżowy Dom Kultury.

Wzorem lat ubiegłych nasze Stowarzyszenie przygotowało pod koniec roku kalendarzowego swoje wydawnictwo. Tak jak miało to miejsce w poprzednich latach będzie to kalendarz ścienny na najbliższy rok. Kalendarz będzie można nabyć m.in. podczas świątecznego jarmarku, a także w parafiach oraz w biurze hospicjum przy ul. Lwowskiej 12/4. Dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na działalność statutową stowarzyszenia.