Kontakt ze Stowarzyszeniem

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które potrzebują pomocy, oraz tych, którzy chcieliby ofiarować cząstkę siebie innym poprzez zaangażowanie się w wolontariat.

Nasze biuro znajduje się przy
ul. Starościńskiej 4A w Chełmie.
Zobacz na mapie

Czynne jest codziennie w dni robocze
od godz. 10.00 do 14.00, natomiast
w poniedziałki jest otwarte do godz. 16.00

Ze Stowarzyszeniem można się również kontaktować w tych godzinach
telefonicznie pod numerem telefonu:
(82) 564 50 11

Nasz adres mailowy:
hospicjumdomowe.chelm@gmail.com

Wspierają nas

 

Wspaniały człowiek Wojciech Gawdziński tym razem w roli Wolontariusza Mikołajka na rzecz naszego Stowarzyszenia.

Z całego serca dziękujemy Panu Prezesowi Tomaszowi Jasielskiemu, Małgorzacie Bialkowskej, Wojciechowi Gawdzińskiemu oraz Przyjaciołom MONDI.

 

 

 
 

Mondi Dorohusk Sp. z o.o. /zakład w Brzeźnie/ był jednym z pierwszych zakładów produkujących tekturę i opakowania z tektury falistej w środkowo-wschodniej Polsce. Został założony w 1993 roku, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na tekturę, a około 10 lat później został włączony do Grupy Mondi Corrugated. Dzięki inwestycjom park maszynowy został rozbudowany i zmodernizowany i stopniowo profil działalności oscylował w kierunku produkcji opakowań. Obecnie Mondi Dorohusk produkuje przede wszystkim opakowania dla odbiorców z branży owocowo-warzywnej, spożywczej oraz kilku innych. Zakład wyposażony jest w tekturnicę o szerokości 2,50 m i cztery maszyny przetwórcze. Mondi Dorohusk to doświadczona i wykwalifikowana kadra zapewniająca wysoki poziom obsługi (obejmującej doradztwo projektowe i usługi transportowe) oraz jakości oferowanych produktów, której potwierdzeniem są przyznane certyfikaty: ISO 9001, ISO 1400, OHSAS, FSC.