Kontakt ze Stowarzyszeniem

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które potrzebują pomocy, oraz tych, którzy chcieliby ofiarować cząstkę siebie innym poprzez zaangażowanie się w wolontariat.

Nasze biuro znajduje się przy
ul. Starościńskiej 4A w Chełmie.
Zobacz na mapie

Czynne jest codziennie w dni robocze
od godz. 10.00 do 14.00, natomiast
w poniedziałki jest otwarte do godz. 16.00

Ze Stowarzyszeniem można się również kontaktować w tych godzinach
telefonicznie pod numerem telefonu:
(82) 564 50 11

Nasz adres mailowy:
hospicjumdomowe.chelm@gmail.com

Wspierają nas

 

Od 2 stycznia Klubowicze Rossmanna zbierają podczas zakupów nowe punkty. Pod koniec roku przełożą się one na wartą 5 mln zł pomoc dla 250 instytucji. W tym roku klienci drogerii sami zdecydują, której organizacji ze swojego regionu pomogą.

Pracownicy drogerii Rossmann ponownie wskazali lokalne organizacje, które ich zdaniem warto wesprzeć: domy dziecka, domy samotnej matki, hospicja i schroniska dla zwierząt. Jak im teraz pomóc? Wystarczy, że przy każdych zakupach klient pokaże przy kasie aplikację Rossmann PL, a potem organizatorzy akcji naliczą punkty i odłożą „cegiełkę” dla wspieranej organizacji.

Już 15 marca na stronie organizatora programu (rossmann.pl/pomagamy) udostępniona zostanie lista wszystkich organizacji, które biorą udział w tegorocznej, trzeciej już edycji akcji „Pomagamy, jak umiemy”. Do 5 kwietnia posiadacze aplikacji Rossmann PL będą mogli wybrać jedną z instytucji z całej polski, na którą będą przekazywane ich punkty. Jeśli ktoś przystąpi do Klubu Rossmann po 15 marca – nic straconego: będzie miał trzy tygodnie na to, by wybrać „swoją” organizację. Jeśli klubowicz nie zdecyduje się na żadną konkretną instytucję, jego punkty zostaną przekazane jednej z organizacji z regionu, w którym najczęściej robi on zakupy.

Dzięki pracownikom, bardzo zaangażowanym w tę akcję oraz klientom, którzy chętnie pomagają, w ubiegłym roku Rossmann przekazał wsparcie – w postaci produktów dostępnych w ich drogeriach o wartości 5 mln zł aż 222 organizacjom. W tym roku firma także celuje w 5 mln zł. Rossmann ma nadzieję, że wspólnie uda się nam obdarować 250 instytucji.

31 października to termin, w którym zakończy się gromadzenie punktów w ramach akcji. Wtedy organizatorzy będą mogli policzyć na jaką kwotę poszczególne organizacje otrzymają wsparcie. Im więcej osób wybierze daną instytucję, tym większą darowiznę ona otrzyma. Organizatorzy akcji planują, że do końca roku wszystkie organizacje dostaną wybrane przez siebie produkty.