Kontakt ze Stowarzyszeniem

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które potrzebują pomocy, oraz tych, którzy chcieliby ofiarować cząstkę siebie innym poprzez zaangażowanie się w wolontariat.

Nasze biuro znajduje się przy
ul. Starościńskiej 4A w Chełmie.
Zobacz na mapie

Czynne jest codziennie w dni robocze
od godz. 10.00 do 14.00, natomiast
w poniedziałki jest otwarte do godz. 16.00

Ze Stowarzyszeniem można się również kontaktować w tych godzinach
telefonicznie pod numerem telefonu:
(82) 564 50 11

Nasz adres mailowy:
hospicjumdomowe.chelm@gmail.com

Wspierają nas

 

Dziś w Centrum Doradztwa PFR w Chełmie nastąpiło przekazanie symbolicznego czeku na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum Domowego im. ks. kan. Kazimierza Malinowskiego.

Pracownicy Grupy Kapitałowej Polskiego Funduszu Rozwoju przez ostatnie pół roku w ramach wyzwania Aktywny Wolontariat gromadzili fundusze biegając i jeżdżąc na rowerach.

Zebrane w ten sposób środki zostały przekazane na rzecz dwóch instytucji w Polsce, wśród których, za sprawą pracowników Centrum Doradztwa PFR w Chełmie, znalazło się Stowarzyszenie Hospicjum Domowe.

– 25 tys. zł to jest naprawdę bardzo dużo. Zamierzamy za tę kwotę doposażyć wypożyczalnię sprzętu, która służy rodzinom chorym z terenu całego Chełma – mówi Tadeusz Boniecki, prezes Stowarzyszenia. – Nie ukrywam, że zawsze brakowało środków na zakup nowego sprzętu. Za tę kwotę kupimy kilka nowych łóżek, na które nigdy nie było nas stać. Koszt takiego specjalistycznego łóżka to blisko 5 tys. zł.

Nowy sprzęt najprawdopodobniej zasili chełmskie Hospicjum Domowe jeszcze w styczniu.

Gratulujemy!

Urząd Miasta Chełm