Kontakt ze Stowarzyszeniem

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które potrzebują pomocy, oraz tych, którzy chcieliby ofiarować cząstkę siebie innym poprzez zaangażowanie się w wolontariat.

Nasze biuro znajduje się przy
ul. Starościńskiej 4A w Chełmie.
Zobacz na mapie

Czynne jest codziennie w dni robocze
od godz. 10.00 do 14.00, natomiast
w poniedziałki jest otwarte do godz. 16.00

Ze Stowarzyszeniem można się również kontaktować w tych godzinach
telefonicznie pod numerem telefonu:
(82) 564 50 11

Nasz adres mailowy:
hospicjumdomowe.chelm@gmail.com

Wspierają nas

 

Prezentujemy na naszej stronie ozdoby świąteczne, jakie zostały podarowane dla Hospicjum przed świętami. Prezent w postaci kolorowych kartek oraz bombek przygotowali uczniowie z chełmskich szkół pod opieką swoich wychowawców.

 

 

 

 
 

Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich im. Kazimierza Andrzeja Jaworskiego w Chełmie

Przedszkole Miejskie nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie

Szkoła Podstawa nr 8 im. Bolesława Zygmunta Wirskiego w Chełmie
Szkolne Koło Caritas | opiekunowie: Aneta Kowalewska, Joanna Wicha

Stowarzyszenie Hospicjum Domowe im. ks. kan. Kazimierza Malinowskiego w Chełmie zrzesza ludzi dobrej woli, pragnących nieść pomoc ludziom chorym, znajdującym się w terminalnej fazie choroby – głównie nowotworowej – oraz ich rodzinom. Ósemkowa akcja „Coś wyjątkowego dla chorego” na rzecz Hospicjum, prowadzona przez wolontariuszy SK Caritas już na stałe zapisała się w sercach społeczności szkolnej.
W grudniu wolontariusze SK Caritas przygotowali wyjątkowe, własnoręcznie wykonane bombki bożonarodzeniowe oraz kartki z życzeniami zdrowia. Wolontariusz Stasiek Kusy z kl. VII c wspólnie z mamą p. Justyną ofiarował podopiecznym chełmskiego hospicjum wyjątkowe ozdoby świąteczne. Z pewnością sprawią ogromną radość pacjentom hospicjum w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia lub zostaną zlicytowane podczas aukcji na rzecz stowarzyszenia.
Serdecznie dziękujemy za udział w świątecznej akcji.