Kontakt ze Stowarzyszeniem

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które potrzebują pomocy, oraz tych, którzy chcieliby ofiarować cząstkę siebie innym poprzez zaangażowanie się w wolontariat.

Nasze biuro znajduje się przy
ul. Starościńskiej 4A w Chełmie.
Zobacz na mapie

Czynne jest codziennie w dni robocze
od godz. 10.00 do 14.00, natomiast
w poniedziałki jest otwarte do godz. 16.00

Ze Stowarzyszeniem można się również kontaktować w tych godzinach
telefonicznie pod numerem telefonu:
(82) 564 50 11

Nasz adres mailowy:
hospicjumdomowe.chelm@gmail.com

Wspierają nas

 

Już po raz drugi Przedszkole Miejskie nr 13 w Chełmie organizuje zbiórkę herbat dla potrzebujących. Jest ona prowadzona w ramach projektu „Piękna Nasza Polska Cała”.

Od 7 do 30 listopada trwa zbiórka herbat w Przedszkolu Miejskim nr 13 w Chełmie. To już druga edycja akcji charytatywnej „Herbatka dla Seniora na jesienne wieczory”. Herbaty będą przekazane podopiecznym Stowarzyszenia Hospicjum Domowe im. ks. kan. Kazimierza Malinowskiego. Otrzymają je również kombatanci, osoby potrzebujące z naszego regionu i seniorzy.

To wszystko w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Piękna Nasza Polska Cała”. Jego celem jest wzbudzenie poczucia empatii, niesienie pomocy oraz nauka umiejętności zauważania potrzeb ludzkich.

Koordynatorkami akcji są dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 13 Danuta Zagórska oraz nauczyciel grupy Tygryski Agata Moczarska.

Super Tydzień Chełmski

Szanowni Rodzice, Drodzy Państwo

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby do włączenia się w drugą edycję akcji „Herbatka dla Seniora na jesienne wieczory”. Z myślą o osobach starszych, osamotnionych, schorowanych i potrzebujących zachęcamy do zbiórki herbat, które zostaną przekazane dla podopiecznych Stowarzyszenia Hospicjum Domowe im. ks. kan. Kazimierza Malinowskiego, kombatantom oraz osobom potrzebującym z naszego regionu.

Zbiórka będzie prowadzona od 7.11.2022 – 30.11.2022.
Z całego serca dziękujemy za udział w zbiórce i okazane wsparcie.