Kontakt ze Stowarzyszeniem

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które potrzebują pomocy, oraz tych, którzy chcieliby ofiarować cząstkę siebie innym poprzez zaangażowanie się w wolontariat.

Nasze biuro znajduje się przy
ul. Starościńskiej 4A w Chełmie.
Zobacz na mapie

Czynne jest codziennie w dni robocze
od godz. 10.00 do 14.00, natomiast
w poniedziałki jest otwarte do godz. 16.00

Ze Stowarzyszeniem można się również kontaktować w tych godzinach
telefonicznie pod numerem telefonu:
(82) 564 50 11

Nasz adres mailowy:
hospicjumdomowe.chelm@gmail.com

Wspierają nas

 

Serdecznie zapraszamy na zbliżające się Spotkanie Jasełkowe „Gdzie jest Nasze Betlejem?”.
Które odbędzie się 15 grudnia (czwartek) w Chełmskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Pauliny Orsetti w Chełmie.
Po świątecznym występie przedszkolaków odbędzie się charytatywna licytacja ozdób bożonarodzeniowych na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Hospicjum Domowe im. ks. kan. Kazimierza Malinowskiego.


Szanowni Państwo.
Już tylko chwila dzieli nas od Spotkania Jasełkowego „Gdzie jest Nasze Betlejem?”, podczas którego wystąpią Cudowne Przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie. Po świątecznym występie przedszkolaków odbędzie się charytatywna licytacja ozdób bożonarodzeniowych na rzecz podopiecznych naszego hospicjum.
W związku z tym, chcielibyśmy z całego serca podziękować wszystkim placówkom, które włączyły się do charytatywnej licytacji ozdób bożonarodzeniowych na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Hospicjum Domowe im. ks. kan. Kazimierza Malinowskiego, przygotowały i przekazały na ten cel przepiękne ozdoby.
Z przyjemnością prezentujemy Państwu dzieła Wielkich Serc, którym nie jest obojętny los osób potrzebujących pomocy i wsparcia.