Kontakt ze Stowarzyszeniem

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które potrzebują pomocy, oraz tych, którzy chcieliby ofiarować cząstkę siebie innym poprzez zaangażowanie się w wolontariat.

Nasze biuro znajduje się przy
ul. Starościńskiej 4A w Chełmie.
Zobacz na mapie

Czynne jest codziennie w dni robocze
od godz. 10.00 do 14.00, natomiast
w poniedziałki jest otwarte do godz. 16.00

Ze Stowarzyszeniem można się również kontaktować w tych godzinach
telefonicznie pod numerem telefonu:
(82) 564 50 11

Nasz adres mailowy:
hospicjumdomowe.chelm@gmail.com

Wspierają nas

 

2016

dziennikwschodni.pl – „Trzeba mieć zawsze czas na pomaganie innym”. Rusza akcja w chełmskich szkołach
(21 października 2016)
chelm.naszemiasto.pl – Hospicjum w Chełmie. My pomagamy – Ty też możesz (12 października 2016)

2014

2012

Radio Lublin o akcji charytatywnej
Opublikowano 19 grudnia 2012 roku

Młodzież z chełmskich szkół zebrała pieniądze na specjalistyczne łóżko dla podopiecznych hospicjum. Łóżka rehabilitacyjne, podobnie jak inny sprzęt ułatwiający życie ciężko chorym, chełmskie Hospicjum Domowe wypożycza potrzebującym nieodpłatnie, w ramach działającej tu wypożyczalni.

W akcję „My pomagamy – Ty też możesz”, włączyło się dziesięć chełmskich szkół. Między innymi uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Władysława Andersa.

Finałem akcji i jednocześnie podziękowaniem dla wolontariuszy i uczestników będzie „Świąteczny Koncert Charytatywny”, który odbędzie się w najbliższy piątek. Początek spotkania w Kawiarni Artystycznej DeCaffencja, przy Chełmskim Domu Kultury o godzinie 18.00
 


Realizacja audio: Polskie Radio Lublin, Małgorzata Makowska-Maksim

 

Radio Lublin o akcji charytatywnej
Opublikowano 16 grudnia 2012 roku

Prawie 2 tysiące złotych zebrała chełmska młodzież na łóżko rehabilitacyjne dla hospicjum. W akcję „My pomagamy – Ty też możesz” włączyło się dziesięć chełmskich szkół.

Celem charytatywnego przedsięwzięcia było między innymi zwrócenie uwagi młodych ludzi na problemy potrzebujących – mówi prezes Stowarzyszenia Hospicjum Domowe im. Ks. Kan. Kazimierza Malinowskiego w Chełmie.

Finałem akcji i jednocześnie podziękowaniem dla uczestników akcji będzie „Świąteczny Koncert Charytatywny”, który odbędzie się w piątek w Kawiarni Artystycznej DeCaffencja, przy Chełmskim Domu Kultury.
 


Realizacja audio: Polskie Radio Lublin, Małgorzata Makowska-Maksim